Jako rodzima firma z Podhala, chcemy przedstawić Wam nowy projekt wspierający młodych, lokalnych artystów  z spod samiuśkich Tater.

Młodzieńcza, góralska charyzma w połączeniu z perfekcyjnością, pozwala nam tworzyć niebanalne produkty w zaciszu pięknych, polskich gór. Niepowtarzalna, ręcznie malowana porcelana, drewniane obrazy czy poduszki to tylko niektóre spośród propozycji, które tworzą nasi utalentowani, miejscowi artyści. Bo cóż poradzić na to, kiedy talent oraz miłość do własnego rzemiosła jest silniejsza niż cokolwiek innego w świecie? Mając świadomość tego, że większość naszych produktów powstaje ręcznie, możesz mieć 100% pewność, że ich jakość nie będzie budziła żadnych wątpliwości.
Hojco to pomysłowość, o której nawet Ci się nie śniło. Zrealizujemy Twój każdy pomysł a dodatkowo włożymy w niego całe swoje serce. Spróbuj zaskoczyć nas swoich niebanalnym pomysłem a my zaskoczymy Cię jego wykonaniem. Poszukujesz oryginalnego prezentu dla wyjątkowej osoby, ale brak Ci inspiracji? Hojco pozwoli Ci odnaleźć to czego naprawdę potrzebujesz. Wśród bogatej oferty naszych produktów każdy, nawet najbardziej wybredny koneser znajdzie coś dla siebie.  Dla nas tworzenie to czysta przyjemność, dla Ciebie natomiast - szansa, aby nabyć niepowtarzalny produkt.

Wszystko co u nas powstaje, tworzone jest z pasji, która nadaje naszym produktom charakter prawdziwych małych dzieł sztuki.

Niech poczucie dobrego smaku i gustu będzie z Tobą. Niech perfekcjonizm w nowoczesnym wydaniu wypełni wnętrza Twoje i Twoich najbliższych, nadając im iście wyjątkowego charakteru.

Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów i skontaktuj się z nami już dziś

Z góralskimi pozdrowieniami, 

Zespól Hojco.pl

Do góry
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij
Menu
Zamknij